ניתוחים פלסטיים מחירים

ישראל היא ללא ספק אחת המדינות הפעילות ביותר בכל הקשור לניתוחים פלסטיים ורק בשנת 2020 נעשו קרוב ל80 אלף ניתוחים פלסטיים שונים, יחד עם 500 אלף הליכי אסתטיקה שונים. ניתוחים אלו הפכו בשנים האחרונות למאוד פופולריים ומלבד המספרים המחמיאים, תוכלו למצוא גם מכוון רחב של ניתוחים פלסטיים שככל הנראה יכולים להיות מתאימים גם עבורכם. ניתוחים כמו הגדלת והרמת חזה, ניתוחי אף למיניהם או שאיבות שומן נעשים ביתר שאת ולעיתים גם ממומנים בחלקית דרך קופות החולים. אז אם גם אתם החלטתם לבצע שינוי פלסטי לכבוד השנה החדשה או הגיל החדש, סקרנו עבורכם את הניתוחים הפלסטיים הפופולריים בישראל ואת המחירים שמלווים אותם בעזרת מרפאות מובילות

הרמת חזה

נשים יקרות בחרנו שלא להזניח אתכם ולהתחיל דווקא בהליכים הפלסטיים שכוללים עיצוב מחודש של החזה, וכיום כמו מגוון רחב של תחומים שונים בחיינו גם תחום הגדלת החזה/הרמת חזה הפכו להיות דבר מאוד פשוט. נתחיל בהגדלת חזה על ידי שתלים שנעשית דרך מגוון אזורים בגוף החל מבית השחי ועד לטבור כאשר גם סוג השתלים יכול להתחלף, אך המחיר נע כיום בין 15 לעד 20 אלף שקלים. ההליך הפלסטי השני שהפך גם כן לפופולרי לא פחות מהגדלת חזה עם שתלים הוא כמובן הרמת חזה, שזה נעשה על ידי הרמת החזה ואיסוף עור נפול ויכול להמשך בין שעה וחצי עד שלוש שעות. עם זאת העלויות כיום לניתוחי מהסוג הזה נעות בין 15 אלף שקלים ועד 27 אלף שקלים, כאשר המחיר משתנה בהתאם לסוג ההרמה, ניסיון הרופא המטפל וכו.

שאיבת שומן

רק בשנת 2020 נעשו קרוב ל7000 ניתוחי שאיבת שומן בכל מיני צורות כאשר מרבית הניתוחים הללו כוללים גם כיסוי מטעם הקופה שבה אתם מבוטחים, יחד עם זאת שאיבת שומן הינה תחום רחב שנוגע בלא מעט אזורים בגוף שלכם ועם כך המחיר עלול להשתנות בהתאם לאזור והטיפול שאותו תצטרכו ובנוסף יש לציין כי כיום קיימים לא מעט סוגים שונים של שאיבת שאומן אשר אמורים להשפיע על המחיר גם כן. המחיר לשאיבת שומן באזור הבטן העליונה והתחתונה נע בין 10000 שקלים ועד 22000, כשאחריו שאיבת שומן באזור כמו הישבן או הירכיים נע בין ששת אלפים שקלים ועד ל17 ו20 אלף שקלים לטיפול. המחירים יורדים מעט כאשר אנו עוסקים באזורים כמו לסת וגב תחתון ומתחילים ב5 אלפים שקלים ויכולים להגיע עד ל15 אלף שקלים.