דירות ארבע חדרים במרכז הארץ

ישנם מספר לא קטן של חיות שנכחדו מהעולם, על חלק מהן מעולם לא למדתם ומעולם גם לא תלמדו. אבל למרות שכולנו לומדים שבעולם הנדל"ן נכחדו כל מיני סוגים של נכסים, למשל דירת ארבעה חדרים במרכז הארץ, במצב מצוין ובמיקום מעולה-היא לא חיה שנכחדה. לכן ריכזנו עבורכם את כל הפרטים שתצטרכו לדעת אם גם אתם מחפשים אחר דירת ארבעה חדרים במרכז הארץ.

מטר מרובע

בסקר שוק קצר בדקנו ארבעה ערים בישראל (לא כולל תל אביב ובמיוחד לא כולל דירות 4 חדרים למכירה ליד פלורנטין, וכך יצא המחיר למטר מרובע בלוד למשל מתחיל בחמש עשרה אלף שקלים, כך גם ראש העין. אך ככל שהתקדמנו יותר אל הטבעת שמסביב לתל אביב, המחיר למטר מרובע עלה וטיפס כמעט עד ל30 אלף למטר. אז מה אפשר ללמוד מהדגש הזה שאנחנו מחפשים דירת ארבעה חדרים במרכז הארץ? בערים כמו לוד ראש העין ופתח תקווה, מטר המרובע הוא יחסית נמוך משאר האזורים, מה שמלמד גם על פרויקטים ודירות במצב מעולה ובמחירים הגיוניים.

אזורים חדשים-פרויקטים חדשים

רוב ערי המרכז כיום עוברות השתדרגות והתפתחות, חלקן כמו רמלה למשל שיכללו את היציאות מהעיר וקיצרו את זמן היציאות לכיוון ראשון לציון ותל אביב. יחד עם אלו נרשמו עוד פרויקטים חדשים באותו אזור ובמחירים שנעצרים במיליון וחצי, תוסיפו לכם שהמרחק מתל אביב עומד על חצי שעה. אזורים אלו אומנם יותר "דרומים" מאזורים כמו חולון או רמת גן, אבל ביום רגיל ועמוס פקקים תוכלו להגיע מרמלה לוד או באר יעקב לתל אביב באותו הזמן כמעט. כדאי גם לבדוק באזור דירות 4 חדרים בפרויקטים של אברהמי.

רמת גן פתח תקווה והסביבה

יחד עם אזורים כמו רמלה לוד ובאר יעקב, שאומנם עלות הקניה שם נמוכה יותר מאזורים כמו רמת גן ופתח תקווה, עדיין תוכלו למצוא דירות ארבעה חדרים במחירים כמעט דומים. ברמת גן למשל תוכלו למצוא דירות ארבעה חדרים החל ממחירים של מיליון שמונה מאות, חלקן יהיו בפחות מ75 מטר מרובע, הדבר דומה גם לאזור פתח תקווה שם ממוצע דירה יכול להיות זול כמעט בעשרה אחוזים.

סיכום דירות ארבעה חדרים במרכז הארץ לא נעלמו ולא נכחדו מעולם הנדל ן, חלקן עדיין ברות השגה ואפשר לומר שהזדמנויות לקנייה אפילו הולכות וגדלות עם הזמן. כמובן שחשוב גם למצוא את האזור הנכון עבורכם שעונה על הצרכים האישיים שלכם כמו עבודה ובילוים, אבל באותה נשימה צריך לפתוח את הראש טיפה ולראות איזה הזדמנות עוד מחכה לנו.