בחירת הטפט הנכון עבורך

אחת ההחלטות הקריטיות בעיצוב הבית היא בחירת הטפט הנכון עבור החדר הנכון הן בצבע והן בתבנית שלו. בין אם אתם נכנסים לחנות פיזית ויכולים למשש את הטפטים לראות את הצביעם והגוונים האמיתיים של הטפטים ובין אם אתם בוחרים את הטפטים באתר האינטרנט ושם תצטרכו להסתמך יותר על כך שאין פער משמעותי בין התמונה למוצר בפועל, חשוב שתבררו אילו כיוונים אתם אוהבים יותר ואילו פחות – פעמים רבות הבחירה היא על דרך השלילה. כלומר יש לכם כיוון כללי של טפט שאהבתם אבל לאחר מכן אתם בוחרים מספר טפטים באותה קבוצת ייחוס ואז מתחילים לשלול את אלו שאתם אוהבים פחות עד שתשארו עם הטפט או השניים שממש אהבתם. התבנית העיצובית של הטפט תהיה דומה יותר בחדר התצוגה או באתר למוצר האמיתי אך יש לקחת בחשבון שינוי קל בצבע בחלק מהמקרים.

טפט כפתרון עיצובי

ישנם אנשים שבכלל לא מסוגלים לבחור טפטים מבלי לגעת בהם, אולי זה עניין של חושים יותר מפותחים ופחות אבל אם גם אתם לא מסתפקים במראה עיניכם אז מומלץ  לכם להגיע פיזית לחנות ולמשש או לחלופין לסמן טפט שראיתם, מיששתם ואהבתם במקום מסוים. למי שחוש המישוש קריטי במיוחד למרקם יהיה משקל לא פחות מצבע או תבנית בעת בחירת הטפט, זה נכון במיוחד בטפטים עם מרקם ייחודי כמו טפטים טבעיים או כאלו עם תוספות כגון חרוזים או חוטים תלויים. בחלק מהמקרים ייתכן ותרצו לקחת דוגמאות מטפטים שאהבתם ולקחת אותם הביתה, לשים אותן כנגד הקירות המיועדים או להתייעץ עם בני משפחה לגבי המרקם והצבע בטרם שתחליטו לקנות ולהדביק את הטפטים הללו. אפשרות אחרת היא ללכת על מדבקות קיר – https://tapetim.co.il/מדבקות-קיר-לחדרי-ילדים/

בחלק מחנויות הטפטים תוכלו למצוא יועצים בעלי הכשרה מסוימת בעיצוב פנים מה שיכול לאפשר לכם לקבל ייעוץ בחינם אם תבואו מראש או שתשלחו במייל תמונות של החללים שלכם יחד עם מידות ורקע על הרצונות והמחשבות שלכם. תוכלו להגיש את החומרים הללו למספר חנויות ולבחון את ההצעות שתקבלו ולבחור את ההצעה המקצועית יותר. רק חשוב שבתמונות ניתן יהיה להבין את התאורה בחלל – מהיכן היא נכנסת ובאיזו כמות משום שלתאורה תפקיד חשוב בבחירת הטפט הנכון.